Dantų tiesinimas Ordoline kapomis

Ordoline – tai lietuvių įkurtas dantų tiesinimo kapų gamintojas. Užsakius Ordoline kapas yra bendradarbiaujama su Ordoline profesionalų komanta, kurie dalyvauja gydymo planavime.

Kas yra dantų tiesinimo kapos?

Dantų tiesinimo kapos – tai išimami ortodontiniai prietaisai, švelniai veikiantys dantis judėti iš anksto suplanuota gydymo kryptimi. Kapos yra keičiamos į kitą kapų porą kas 10-14 dienų – tokiu būdu jos skatina judėti dantis tikslinga kryptimi tol, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Kokie yra žingsniai, norint atlikti dantų tiesinimą Ordoline kapomis?

1 žingsnis. Konsultacija ir diagnostika. Jums apsilankius klinikoje, gydytojas įvertins Jūsų burnos ortodontinę situaciją ir surinks visus gydymui reikalingus duomenis.

2 žingsnis. Gydymo plano pristatymas. Ordoline komanda kruopščiai ir profesionaliai perengs Jūsų individualų gydymo planą. Sekančio vizito pas gydytoją metu galėsite susipažinti su gydymo planu, kuriame pamatysite kaip judės dantys ir koks bus Jūsų gydymo rezultatas.

3 žingsnis. Gydymas. Gydytojas paruoš Jus gydymui, pritaikydamas visas plane numatytas pagalbines ortodontines priemones ir įteiks pirmuosiuos kapų rinkinius. Pas gydytoją lankysitės kas 8-12 sav.

4 žingsnis. Gydymo pabaiga ir dantų padėties užfiksavimas. Kai Jūsų gydymas tiesinimo kapomis bus baigtas, gydytojas Jūsų dantis užfiksuos taisyklingoje padėtyje retencinės vielutės (kuri pritvirtinima iš dantų vidinės pusės) arba/ir retencinės kapos (kurią reikalinga nešioti tam tikrą laiką) pagalba. Tai užtikrins, kad Jūsų graži šypsena išliktų nepakitusi ilgą laiką.

Dėl kokių priežasčių gydytojai savo pacientams rekomenduoja Ordoline?

  • Ordline tiesininimo kapomis galima išgydyti ir gana sudėtingus klinikinius atvejus. Tai galima pasiekti, nes naudojami moksliškai pagrįsti gydymo protokolai, į gydymą integruojami papildomi ortodontiniai elementai, kurie padeda pasiekti maksimalių rezultatų.
  • Visos dantų tiesinimo kelionės metu gydymą prižiūri ir aukščiausią gydymo kokybę užtikrina ne tik gydytojas odontologas, bet ir profesionali bei patyrusi Ordoline komanda.
  • Ordoline kapos gaminamos iš skaidraus, alergijų nesukeliančio medicininio, minkšto plastiko. Jos rūpestingai paruošiamos Jūsų dėvėjimui: kruopščiai ir individualiai pritaikomos pagal Jūsų dantenų liniją, užtikrinant maksimalų komfortą.

Kiek laiko trunka gydymas Ordoline kapomis?

Gydymo trukmė priklauso nuo atvejo sudėtingumo. Dažniausiai gydymas trunka nuo 6 iki 24 mėnesių (tačiau gydymas gali užtrukti ir ilgiau).

Ar kapomis galima gydyti tik nesudėtingas sąkandžio patologijas?

Ordoline kapomis galia išgydyti net ir labai sudėtingus ortodontinius atvejus. Sudėtingais atvejais integruojamos papildomos ortodontinės priemonės, padedančios užtikrintai pasiekti norimų rezultatų.

Bet kokiu atveju gydymas veiksmingas tik tuomet, jei kapas dėvėsite ne mažiau nei 22 valandas per parą bei vadovausitės gydytojo nurodymais.

Ar po gydymo dantys išlieka tiesūs?

Deja, dantys juda visą gyvenimą, todėl po gydymo reikalinga juos užfiksuoti tiesioje padėtyje. Po gydymo iš savo gydytojo gausite retencinę kapą, kurią reikės nešioti nurodytą laiką arba/ir bus užklijuota rentencinė vielutė (iš vidinės dantų pusės). Šios priemonės neleis dantims judėti ir išlaikys juos taisyklingoje padėtyje.

Kaip dėvėti ir prižiūrėti kapas?

  • Jei reikalinga, kapas galima nusiimti, tačiau norint pasiekti maksimalių rezultatų, jas dėvėti būtina mažiausiai 22 valandas per parą.
  • Kapas būtina nusiimti valgant ir geriant (iškyrus, jei geriamas vėsus vanduo).
  • Su kapomis rūkyti nepatartina.
  • Kapas reikia valyti šaltu/drungnu vandeniu ir minkštu dantų šepetėliu, bei papildomai naudoti bespalvį skystą muilą.  Išvalius – gerai nuskalauti po tekančiu vandeniu.  Nei valymui, nei skalavimui nenaudokite KARŠTO vandens, nes kapos gali deformuotis.
  • Į burną dedamos kapos turi būti išvalytos ir dedamos ant švarių dantų. Jei nėra progos kapų ir dantų išvalyti su dantų šepetėliu po kiekvieno valgio – tada rekomenduojama prieš įsidedant kapas – tiek kapas, tiek burną praskalauti su vandeniu.

Kokia Ordoline dantų tiesinimo kapų kaina?

Dantų kapų kaina priklauso nuo individualios situacijos, tačiau, pavyzdžiui, klinikoje InMedica (L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius), kai dantys tiesinami abiejuose žandikauliuose ir kapų kiekis neribojamas – kaina yra 3200 Eur. Šią sumą galima mokėti dalimis.

***

Norite pasikonsultuoti dėl tiesinimo kapų? Kreipkitės:

InMedica, L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius
Registratūros tel.: 852446849

InMedica

InMedica, L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

852446849