Kaip vyksta dantų tiesinimas kapomis?

Galvojate apie dantų tiesinimą kapomis, tačiau nežinote, kokia bus eiga? Žemiau pateikta informacija apie pagrindinius gydymo etapus.

  • Konsultacija. Konsultacijos metu yra atliekamas ortodontinis ištyrimas: įvertinama sąkandžio būklė, atliekami rentgeno tyrimai. Gydytoja(s) informuoja, ar galimas dantų tiesinimas kapomis. Jei pacientas yra apsisprendęs pradėti dantų tiesinimą kapomis – atliekamas dantų lankų skenavimas 3D skeneriu, atliekamos protokolinės veido ir dantų fotografijos.
  • Kai turimi visi diagnostikai reikalingi duomenys – parengiamas individualus gydymo planas-vizualizacija. Šis planas yra parodomas pacientui. Jame matoma, kaip planuojama judinti dantis, koreguoti sąkandį ir kokio rezultato galima tikėtis.
  • Kapų užsakymas. Kapos gaminamos paciento tyrimų duomenis nusiuntus į „Ordoline” kapų gamybos filialą. Ten gaminamos individualios ir prie dantų tampriai priglundančios kapos.
  • Kapų perdavimas pacientui. Pacientas atvyksta į kliniką atsiimti pirmųjų kapų. Vizito metu gali būti uždedamos efektyvesniam dantų tiesinimui reikalingos priemonės: “attachmentai”, sagutės, mikroimplantai, elastinės gumelės ir kt..  Taip pat pacientui pateikiamos detalios naudojimo instrukcijos.
  • Kontroliniai vizitai. Gydymo metu kartą per kelis mėnesius reikia apsilankyti klinikoje. Vizitų metu vertinamas gydymo progresas, gali būti atliekama tarpdančių redukcija ir t.t.
  • Reteinerio paskyrimas. Pabaigus gydymą, dantys tam, kad išliktų taisyklingoje padėtyje, užfiksuojami individualiai pagamintomis retencinėmis kapomis ar plokštele, padedančiomis užtikrinti, kad dantys negrįš į pradinę poziciją. Taip pat gali būti paskirtas fiksuotas liežuvinis reteineris t.y. iš liežuvio pusės ant dantų priklijuojama retencinė vielutė.

***

Galvojate apie dantų tiesinimą kapomis– kreipkitės:

InMedica, L. Asanavičiūtės g. 20, Vilnius (Karoliniškės)

Registratūros telefonas: (8-5) 244 6849

InMedica

InMedica, L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

852446849